Kurtlar Vadisi’nin Doğu Bey’i Altan Akışık’ın son hali

Bir dönemin ilgiyle izlenen dizisi ‘Kurtlar Vadisi’nin karakterleri de bir o kadar unutulmaz oldu. Bu isimlerden biri de dizinin Doğu Bey’ini canlandıran Altan Akışık oldu.

‘Kurtlar Vadisi’ dizisinde canlandırdığı Doğu Eşrefoğlu rolüyle bilinen ünlü sanatçı Altan Akışık, yıllar sonra ortaya çıktı.

“ABİMİZİ MİSAFİR ETTİK”

Burak Memişoğlu, usta sanatçıyı misafir etti. Instagram’dan o anları paylaşan Memişoğlu, “Kurtlar Vadisi’nin Doğu Bey karakterine hayat veren usta sanatçımız Altan Akışık abimizi misafir ettik” dedi.

YORUM YAĞDI 

Akışık’ın son halini görenler, “Dizideki halinden eser kalmamış”, “Yaşlanmışsın kral”, “Vay be adam karizma dede olmuş” yorumunda bulunmadan edemedi.

MÜJDELİ HABER

Öte yandan Kurtlar Vadisi’nin Polat Alemdar’ı Necati Şaşmaz, geçtiğimiz aylarda Mazhar Alanson’un TRT Müzik’te yayınlanan ‘Mazhar Alanson ile’ programına konuk oldu. Alanson’un sorularını yanıtlayan Şaşmaz, ‘Kurtlar Vadisi’ hayranlarına bekledikleri haberi verdi.

“OCAK AYINDA BAŞLAYACAĞIZ”

Yeni yılla birlikte ‘Kurtlar Vadisi’ için çalışmalara başlayacaklarını açıklayan Şaşmaz, “Şu anda hazırlık içerisindeyim. Sanırım Ocak ayını görürüz başlamak için” dedi. Ünlü oyuncu, dizinin hayranlarını sevindiren açıklamasının ardından şu ifadeleri kullandı:

397 bölüm oynadım, ömrümün 20 yılı bununla geçti. Değerli ancak çok yorucu bir işti. Bir ara verelim diye düşünmüştük. Artık tekrar istenmeye başladı dizi. Nasipse olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir